Zkušený tým

Firma Julioptika založena Julií Věšínovou působí v Chebu od roku 1994.

Koláž obrázků – dívka s brýlemi a kostel v Chebu.

Za dobu své existence si vybudovala přední pozici na domácím trhu. Firma staví na profesionalitě, zkušenostech a na vstřícném individuálním přístupu. Kromě odborného přístupu v oblasti optiky, poskytuje školený personál poradenství v oblasti vizáže i stylingu.

Julioptika se specializuje na měření zraku na přístrojích Zeiss. Je jediné relaxed vision centrum v Karlovarském kraji vybavené přístroji i.Profiler, i.Polatest, i.Terminal a ZEISS VISUFIT 1000.

Je členem Společenstva českých optiků a optometristů (SČOO) a Česká kontaktologická společnost (ČKS).

V naší chebské optice najdete sehraný tým …

… optiček, optometristů a vizážistů, které Vás budou hýčkat od začátku dokonce.

Julia Věšínová

Julia Věšínová

Zakladatelka, optik, optometrista, kontaktolog

Julioptiku jsem otevřela v roce 1994. Oboru jsem více než 49 let a splnila jsem si svůj celoživotní sen. Jsem šťastná, že jsem mohla začít jako jedna z prvních již v roce 1973 aplikovat kontaktní čočky. Mým přáním bylo vybudovat rodinný tým a místo, kam se budou všichni rádi vracet. Nejen zákazníci, ale i děvčata z týmu.

Tým chebské optiky.

Štěpánka Haladová

Optik, spoluzakladatelka

Štěpánka je vedoucí našeho týmu a vždy je tam, kde je jí nejvíce třeba. Její nakažlivý úsměv a optimismus každého oslní. Je specialistkou na poradenství v oblasti brýlových čoček Zeiss.

Tým chebské optiky.

Ing. Iveta Velková Bc. Dis

Optik, optometrista, kontaktolog

Ivetka je specialistka na vyšetření zraku a kontaktní čočky. Svým empatickým přístupem Vám dokonale změří zrak a následně doporučí nejvhodnější brýle pro Vaše potřeby.

Julie Kassalová Věšínová

Mgr. Julie Kassalová Věšínová

Optik, vizážista, kreativec

Julie Vám poradí při výběru brýlových obrub a zároveň vám doporučí, jak se správně líčit pod dioptrické brýle. Nabízí taktéž vizáž proměny.

Motto: Brýle vám nejen zlepší zrak, ale zároveň budete vypadat skvěle!

Tým chebské optiky.

Mgr. Pavla Šedivá

Optik, optometrista

Pája je vystudovaná optometristka. Specializuje se na vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Ráda vás provede výběrem brýlových obrub a čoček.

Tým chebské optiky.

Anežka Haladová

Optik

Anežka je vystudovaná oční optička, poradí Vám při výběru brýlí i brýlových čoček. Je empatická především k dětským zákazníkům, ale i k dospělým.

Tým chebské optiky.

Daniela Skalová

Optik

Danka Vám vybere brýle na míru a následně navrhne vhodné brýlové čočky. Je velmi trpělivá s malými i velkými zákazníky. Je naší hvězdou v prodeji.

 

Tým chebské optiky.

Petra Prinzová Dis.

Optik

Péťa Vám poradí nejen vybrat brýle, ale je odbornice na opravu vašich rozbitých brýlí. Vybere brýle i Vašim dětem a s radostí je zabrousí.