Dospělí

Ženy s brýlemi.

Dioptrické brýle dámské a pánské

Na trhu existuje spoustu značek brýlí. My Vám však nabízíme pouze osvědčené výrobce. Každý jedinec má svůj osobitý styl, který se snažíme podtrhnout. Najdete u nás nejen extravagantní kousky, které pro Vás vybíráme na světových výstavách, ale i osvědčené klasiky. Uděláme vše, co Vám na očích vidíme.

Úprava brýlí na míru

Je velmi důležité, aby brýle, které jsme pro Vás vybrali, správně „seděly” a nepadaly za žádných okolností. Při vyzvednutí zakázky preferujeme upravit každé brýle přímo na míru.

Servis zdarma

Je možné, že se brýle mohou časem povolit,  proto jsme tu pro Vás, abychom brýle opět upravili. Aby byly brýle stále jako nové, nabízíme ultrazvukové čištění.

Sluneční brýle

Sluneční brýle slouží především jako ochrana zraku před slunečním zářením. Brýle by měly mít převážně kvalitní UV filtr. Pak už záleží na preferencích každého, zda chce brýle jako módní doplněk, na sport, do auta, na hory atp.

Věděli jste, že nabízíme sluneční dioptrické brýle?

Vyrobit sluneční dioptrické brýle již dnes není žádný problém. Můžete si vybrat různou intenzitu zabarvení, širokou škálu barev, s polarizací nebo bez. Další možností  jsou samozabarvovací brýlové čočky, nebo sluneční klipy. Jsou vhodné pro všechny, kteří nosí dioptrické brýle a chtějí si chránit oči.

Značky brýlových obrub, které u nás najdete

Silhouette, Minima, Etnia Barcelona, Roger, Dilem, Blackfin, Jooly, Moschino, Carolina Herrera, Aigner, Guess, Esprit, S.Oliver, Levis, Calvin Klein, Under Armour, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Lacoste, Nike, Jaguar, Parazite, Cogan, Mexx, Tom Tailor, RayBan, Polaroid, O´Neil, Superdry, Marc Jacobs, His  a další