Dětská optika

Děti s brýlemi

V naší jedinečné dětské optice nabízíme skvělé zázemí, pohodu a hravý výběr brýlových obrub. Děti se k nám velmi rády vracejí, jelikož zde máme hrací koutek a výběr brýlí pro ně není jen povinnost, ale i zábava.

 

Dětské brýle

Při výběru dětských brýlí je potřeba zohlednit individualitu každého dítěte. Najdete u nás speciální obruby pro děti od miminek až po juniory. Jsme připraveni na všechna dětská přání. U nás si vybere opravdu každý. Od kolekce DISNEY pro nejmenší až po kolekce pro juniory. Naleznete u nás také bezpečné brýle z kolekce NANO, které jen tak nějaké dítko nezničí. Svojí pružností a poddajností jsou vhodné na různé aktivity a sporty, ale i pro malé raubíře. Některé brýle mají i variantu se slunečním klipem nebo můžeme vyrobit sluneční dioptrické brýle na míru. Děti je ocení při všech svých aktivitách v létě i zimě. Jelikož chránit zrak je důležité už od útlého věku, nabízíme Vašim dětem i široký výběr slunečních brýlí.

I na dětské optice jsme vybaveni unikátní centrační věží i.Terminál 2 pro přesnou centraci brýlových skel.

Gravury na skla

Aby Vaše děti nosily brýle ještě radši, můžeme jim skla vyzdobit obrázkem dle jejich přání. Obrázek je vyobrazen v horním temporálním rohu a nijak neomezuje vidění. Vaše děti tím získají originální brýle.