Brýlové čočky

Brýlové čočky a skla pro korekci všech typů očních vad.

Brýlová skla

V naší optice vám nabízíme širokou škálu dioptrických a slunečních brýlových čoček od českých i zahraničních firem. Naším hlavním dodavatelem je firma CARL ZEISS. U brýlových čoček dbáme na vysokou kvalitu a komfort při jejich nošení. Na základě vašeho individuálního profilu očí, životního stylu a pracovní náplně vám navrhneme nejvhodnější typ brýlových čoček.

Jednoohniskové čočky

Jedná se o nejzákladnější typ brýlových čoček pro korekci všech očních vad – krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a presbyopii

Digitální (úlevové) čočky

Každý v dnešní době používáme chytrý telefon, tablet, navigaci či jiné digitální zařízení, které mění naše zrakové nároky. Tyto brýlové čočky jsou přizpůsobeny nárokům na vidění v dnešní digitalizované době. Usnadňují zaostřování mezi blízkými a vzdálenými objekty a tím předejít příznakům únavy.

Multifokální čočky

Tato skla jsou přínosem pro každého, kdo už potřebuje rozdílné dioptrie na dálku, blízko a celou oblast mezi tím. Výhodou těchto skel je, že máte troje brýle v jedné obrubě a nemusíte již nikdy brýle přehazovat. Dioptrie se plynule mění bez viditelného přechodu.

Office (pracovní) čočky

Pokud trávíte hodně času u počítače oceníte tyto brýlové čočky. Jsou navrženy pro ostré vidění na střední a blízké vzdálenosti.

Bifokální čočky

Jedná se o starší typ, který také kombinuje dioptrie na dálku a na blízko, ale přechod mezi těmito dioptriemi není pozvolný jako u multifokálních čoček, ale odděluje je viditelná linie.

Speciální brýlové čočky

ZEISS DRIVESAFE – brýlové čočky pro řidiče

Neradi řídíte za zhoršených světelných podmínek jako je šero, déšť a noc. Oslňují vás protijedoucí vozidla a vy se tak necítíte pohodlně? Právě pro vás jsou ideálním řešením tato brýlová skla ZEISS DRIVESAFE. Jsou navrženy tak, aby řešily problémy, se kterými se řidiči běžně setkávají.

Přinášejí bezpečnější a pohodlnější řízení a jsou zároveň určeny pro celodenní použití.

Jsou dostupné v jednoohniskové i multifokální variantě.

Speciální antireflexní úprava snižuje oslnění až o 64 %. Jsou vyrobené s ohledem na rozšiřování zorniček za tmy a tím budete vidět ostře i v noci.

ZEISS ENERGIZEME

Brýlové čočky pro potřeby nositelů kontaktních čoček. Přináší uvolnění očí  a bezproblémový přechod na brýle po vyjmutí kontaktních čoček. Jsou přizpůsobeny vizuálnímu chování nositelů kontaktních čoček a vidění v digitálním světě. Disponují speciální technologií, kdy čtení knih nebo textů z digitálního zařízení bude pohodlné a předcházíme tak únavě očí. Jsou určeny pro všechnz nositele kontaktních čoček bez rozdílu věku.

ZEISS SMARTLIFE

  • I.scription
  • Samozabarvovací skla
  • Sluneční skla

Povrchové úpravy skel

  • Antireflex
  • Ochrana před modrým světlem
  • Ochrana před uv zářením