Sluneční brýle

Telefon:   +420 354 422 383
Mobil:   +420 604 242 619
Email:   info@julioptika.cz
Mapa:   Březinova 8, Cheb
IČ:   476 93 452
Otevřeno:
Po - Pá   9:00 - 17:00
Sobota   na objednávku

Sluneční brýle jako dopněk a pomocník

Sluneční brýle v naší nabídce

Pro mnoho lidí jsou sluneční brýle nepostradatelným doplňkem jarního a letního šatníku. Pro sportovce jsou důležitou výbavou na lyže, kolo, brusle a další aktivity. V naší nabídce najdete jak sluneční brýle se stylovým designem, značkové brýle, ale také brýle pro milovníky adrenalinových sportů vhodné na kolo, běh nebo lyže.

Nabízíme vám brýle sluneční všech předních světových výrobců: DKNY, Calvin Klein, Leroux Cartier, Ray-Ban, HUGO BOSS, Pieri a dalších.

Ochrana proti UV záření

Všichni víme, že dlouhodobý pobyt na slunci může poškodit naší pokožku. Naše oči jsou stejně náchylné k poškození UV zářením jako naše kůže. To platí stejně v létě při hraní tenisu nebo plážového velejbalu, tak i v zimě při jízdě na lyžích nebo snowboardu.
Ochrana proti UV záření je zvláště důležitá u dětí, protože mají širší zornici a průhlednější čočku než dospělí.

Sluneční brýle chrání váš zrak před přímým sluncem a před nebezpečným UV zářením, poskytují zraku také mechanickou ochranu před prachem, alergeny a pod. ať už jsme kdekoli ve městě, v přírodě, na pláži, při sportu nebo v autě.

Kvalita slunečních brýlí

Všechny námi prodávané produkty splňují české i evropské normy pro běžné nošení a stoprocentně ochrání váš zrak před ultrafialovým slunečním zářením.