Brýle

Telefon:   +420 354 422 383
Mobil:   +420 604 242 619
Email:   info@julioptika.cz
Mapa:   Březinova 8, Cheb
IČ:   476 93 452
Otevřeno:
Po - Pá   9:00 - 17:00
Sobota   na objednávku

Brýlové obruby a čočky

Brýle

Nevíte si rady s výběrem brýlí? Sháníte něco nového, trendy a šik? Odborný personál Julioptiky vám vždy ochotně a rád poradí. Přijďte se k nám nezávazně podívat na naši nabídku brýlových obrub a vyzkoušet je.
Pro nás je nejdůležitější, aby se zákazník ve svých nových brýlích cítil dobře. Brýle si u nás nevybíráte ze stojanů, vždy Vám je v příjemném prostředí nabídne a poradí vzdělaný oční optik. Obroučky pro vás vybíráme s velkou péčí tak, aby naše nabídka byla rozmanitá. Při volbě brýlových skel dbáme na kvalitu, estetiku a funkčnost.

V Julioptice si vyberete z velkého výběru kvalitních brýlových obrub pro dospělé i děti. Nabízíme také dioptrické brýle na sport - cyklistické, plavecké, lyžařské apod.

Každý náš zákazník má k dispozici pravidelný servis ke svým brýlím zdarma.

Dioptrické brýle světových značek

Julioptika vám nabízí velké množství modelů dioptrických brýlí známých světových značek, jako jsou například:
Ray Ban, Swarowski, Minima, Davidoff, Jaguar, Joop, Levis, Animal, His, Ad.Lib, Augusto Valentini, Dilem, Czone, Fresh, Silhouette, Charmant, Noego, Slights, Parasite, Mad, Exalt Cycle, Adidas, Puma, Seiko, Skaga,  Jean Reno, Lafont, Ziggy, Eleven, Hello Kitty, Little Dog, Hannah Montana, Lulu Castagnette, SpongeBob, Cars, Youpi, Yous, Inface, Zeiss, Paul Hueman, Line Art, Dream, Ashley Kate, Aghata Ruiz De La Prada, Look, Ceci,  s. Oliver, Monoqool...

Mimo dioptrických brýlí vám nabízíme širokou škálu různých doplňků a příslušenství, které se vám k péči o vaše brýle dioptrické budou jistě hodit - čisticí spreje, pouzdra na brýle, šroubováčky a čistící hadříky.